top of page

o nás

123320816_366321647914488_11552764896747

Jakákoli tvorba se neobejde bez dostatku prostoru. Neobejde se bez místa a času na to, aby mohla zrát a vzkvétat. Jmenuji se Markéta Weber a ateliér OBJEV jsem založila přesně z tohoto popudu – mít dostatek prostoru pro tvorbu bez limitů.

Během své kariéry výuky výtvarné výchovy jsem se velmi často setkávala s nedostatkem prostoru, jak fyzického, tak časového, a proto jsem se rozhodla najít místo, kde budu já i moji žáci moci popustit uzdu kreativitě a tvořit opravdu ve velkém. A tak vznikl ateliér OBJEV.

Ateliér se nachází v širším centru Českých Budějovic. Naše kurzy jsou vedené zkušenými lektory a zaměřujeme se především na starší studenty, ale nezapomínáme ani na děti a pořádáme workshopy i pro ně. Kurzy jsou vhodné jak pro pokročilejší studenty, tak i úplné začátečníky, kterým díky individuálnímu přístupu pomůžeme překonat počáteční ostych a obavy.

Pokud Vám dělá starost čas a nejste si jisti, zda dokážete věnovat dlouhodobému kurzu, můžete se přihlásit do jednoho z naších víkendových workshopů a zkusit si, jak u nás výuka probíhá. Věříme, že poté zjistíte, jak snadno se u nás pracuje a budete se chtít vracet.

Těšíme se na Vás! 
Tým lektorů výtvarného ateliéru OBJEV

bottom of page