top of page

Objev a Mezi lesy

Výhodou provozovat výtvarný ateliér je mimo jiné to, že si plánujete některé kurzy a workshopy tak trochu pro sebe 😊 V tomto případě to platí na sto procent. Jsem moc ráda, že mi na moji nabídku vést workshop vázání věnce kývla moje kamarádka, skvělá designérka a fotografka Diana Dušek.

Dia má na svědomí hned několik projektů. Se svým manželem Romanem provozují designový obchod Teak Peak, kde můžete pořídit nádherné kousky do bytu od nábytku, přes keramiku a textil, až po doplňky. Oba jsou také fotografové, pod značkou Narativ zaznamenali nejednu svatbu a nejen to. No a v neposlední řadě je tu velká láska, projekt Mezi lesy, kdy Diana vytváří s citlivým přístupem květinové věnce.

Pokud se přihlásíte na workshop, nečekejte ale klasickou vazbu věnce, Diana pracuje bez vázacích drátků nebo provázků. Věnec samotný tak vznikne pouze sám o sobě. Vytvoříte si korpus z proutí, který můžete následně po svém doplnit sezónními rostlinami (vřesy, šípky, ostružiní a další).

Jako vždy má i tento kurz omezenou kapacitu, chceme, aby měl každý dostatečný prostor na práci a aby se Diana mohla dostatečně všem věnovat. Pokud vás workshop oslovil, určitě neotálejte.


Já i Dia se moc těšíme!

Markéta


Práci Diany a Romana si můžete prohlédnout na jejich instagramových profilech:

https://www.instagram.com/teakpeak_store/

https://www.instagram.com/narativ.photo/

https://www.instagram.com/mezi_lesy/


bottom of page