top of page

Letní výtvarná škola pro děti 7 - 10 let

cena kurzu

4600 Kč

Baví tě kreslit nebo malovat? Pojď s námi prožít dny plné výtvarného tvoření a zábavy!

Pětidenní výtvarně - vzdělávací program bude probíhat v ateliéru na Rudolfovské a v případě pěkného počasí také v přírodě. Vyrážíme do Stromovky či do přilehlých parků ve městě, kde mají děti také bohatý výtvarný program. V průběhu týdne si vyzkouší mnoho zajímavých výtvarných technik. Podnikneme také výlet do ZOO Hluboká, kde bude do programu také zahrnuta kresba či malba.
Letní výtvarnou školu vedou zkušení lektoři, kteří mají mnoho zkušeností s výukou výtvarného oboru a jejich pedagogický přístup je citlivý vůči individuálním potřebám každého dítěte. Připravený program je vždy přizpůsoben dané skupině dětí a zahrnuje také odpočinek a zábavu.
Dbáme na pravidelné dopolední a odpolední přestávky na svačiny a oběd. Svačiny si děti nosí vlastní. Oběd mají zajištěný od nás nebo si nosí vlastní. Pitný režim zajistíme- k dispozici bude čaj, voda nebo šťáva.

Jednotlivé termíny se uskuteční v případě, že bude přihlášeno minimálně 8 dětí.
Ve skupině bude maximálně 12 dětí.

od pondělí do pátku od 9.00 do 17.00
Cena: 4600,- bez oběda (děti si nosí svačinu i oběd, k dispozici je lednice a mikrovlnka)
4900,- zahrnuje 4 x oběd z vegetárny Impala (polévka a hlavní chod)
Jeden den v týdnu si z důvodu výletu na Hlubokou oběd přinesou všechny děti. Den bude upřesněn před konáním Letní výtvarné školy podle aktuální předpovědi počasí.

Po odeslání formuláře vám bude zaslána faktura a místo na Letní výtvarnou školu bude rezervováno po uhrazení faktury. Do formuláře prosím uveďte termín a zda požadujete variantu s obědem nebo bez.

Zrušení místa je možné do 1. června, platba bude vrácena, pozdější zrušení neakceptujeme.

bottom of page