top of page

Výroba prstýnku s kamínkem s Junou

cena kurzu

3000 Kč

Na čtyřhodinovém workshopu si vyrobíte stříbrný prstýnek s krásným kamínkem. Ať už si vyberete labradorit, granát a nebo křemen, odnesete si malé umělecké dílo! Naučím vás nějakým základům šperkařské práce a vy si pak sami vytvoříte prstýnek, který vám budou všichni závidět.

Jaký kámen budeme používat?
Na výběr budete mít z několika odstínů turmalínů, lapis lazuli, granát, ametyst, chalcedon.... Občas se mi podař někde získat nějaké další zajímavé kameny, o které se s vámi podělím. Pokud máte ale nějaké speciální přání, dejte mi včas vědět a já se pokusím ten váš vysněný kamínek sehnat.

Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen v podstatě pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet něco nového a nebo prostě miluje šperky. Nepotřebujete vůbec žádné předchozí zkušenosti či výtvarné nadání. Ve skupince máme maximum pěti lidí, takže budeme mít čas se vám budeme plně věnovat. Jediné, co je třeba, je velká dávka trpělivosti! Kurz je vhodný i pro odvážné chlapce, kteří by rádi vyrobili šperk pro svoje partnerky. No a pokud byste chtěli třeba i nějaký zásnubní prstýnek, můžeme se domluvit na nějakém speciálním kamínku.

Co si sebou přinést?
Nosit si nemusíte vůbec nic, ale doporučuju vzít si na sebe nějaké starší oblečení, je to přece jenom trochu špinavá práce. Já vám pak půjčím zástěry, abyste se neumazali, respirátory, bohužel nezbytné, a ochranné brýle.

Kdy: 23. března 2024 10:00- cca 14:00

Cena: 3000 Kč
Veškerý materiál je v ceně kurzu.
Minimum účastníků pro zahájení kurzu: 2

Rezervace bude platná po zaplacení kurzu. Při zrušení rezervace méně než 5 dní před konáním kurzu, si účtujeme storno poplatek 50 % částky kurzu.

Lektor: Radka Junová
Workshopy pořádám už od roku 2016. Začalo to, když mě požádaly studentky šperku z univerzity v Brightonu, kde moje značka Jewellery by Juna původně vznikla, abych jim vytvořila prostor pro povinou praxi. Zjistila jsem, že mě to nejen baví, ale často i inspiruje a mnohé moje studentky se vrací již několik let, aby se naučily nové triky.

https://www.jewellerybyjuna.cz
https://www.instagram.com/jewellerybyjunacz/

bottom of page