top of page

Objev městskou krajinu

cena kurzu

2600

Pojďte s námi využít krásného letního počasí a vyzkoušejte si zachytit budovy, sochy, lidi…prostě cokoli, co ve městě najdete. Náš třídenní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit (nebo zdokonalit) zachycení perspektivy, atmosféry či mají náladu strávit čas tvůrčí činností. Program je rozdělen do dvou večerů (čtvrtek a pátek) a jednoho dne (sobota). Ve večerních blocích se seznámíte s principy perspektivy a možnostmi, jak pracovat s akvarelem. Třetí den (sobota) nás čeká celodenní plenér v centru Českých Budějovic, kdy uplatníte poznatky a zkušenosti z předchozích částí.

Lektor: David Kadlec
Je absolventem SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově (obor Užitá malba a nové technologie) a katedry výtvarné výchovy na PF JU v Českých Budějovicích, kde získal bakalářský a magisterský titul v oboru Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání. V současné době externě studuje na Univerzitě v Olomouci na katedře výtvarné výchovy a zároveň vyučuje na ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic. Spolupracuje s Vyšší odbornou školou restaurátorskou v Písku a ve svém volném čase se rád věnuje kresbě a malbě.

Kdy: 22. - 24. 8. 2024
čtvrtek a pátek - 17:00 - 20:00 (přípravné večery v ateliéru - Rudolfovská 1, České Budějovice)
sobota – 9:00 - 17:00 (celodenní plenér ve městě, v průběhu proběhne hodinová pauza)
Celkem 13 hodin výuky

Cena: 2600 Kč

Veškerý výtvarný materiál je v ceně kurzu.
Minimum účastníků pro zahájení kurzu: 6
Obsazenost kurzu: 6 - 8 osob

Rezervace bude platná po zaplacení kurzu. Při zrušení rezervace méně než 5 dní před konáním kurzu, si účtujeme storno poplatek 50 % částky kurzu.

bottom of page