top of page

Minimalistický stříbrný prstýnek s Junou

cena kurzu

2500 Kč

Na kurzu výroby minimalistického prstýnku vám ukážeme základní vybavení šperkařské dílny, trochu nudně vám ve dvou minutách vysvětlíme bezpečnost práce a pak některé z vás ještě dále znudíme třemi minutami fyziky, geometrie a chemie, které jsou pro výrobu šperku celkem nezbytné. V té zábavné části našeho dvou až tří hodinového kurzu si pak sami vyrobíte jednoduchý geometrický prstýnek a budete překvapeni, že konečně nějakou tu nudnou poučku z geometrie základní školy použijete v praxi. Můžete si vyrobit jednoduchý prstýnek s kruhem a nebo třeba se srdíčkem!

Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen v podstatě pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet něco nového a nebo prostě miluje šperky. Nepotřebujete vůbec žádné předchozí zkušenosti či výtvarné nadání. Ve skupince máme maximum tří až čtyř lidí, takže se vám budeme plně věnovat.

Co si sebou přinést?
Nosit si nemusíte vůbec nic, ale doporučujeme si na sebe vzít nějaké starší oblečení, je to přece jenom trochu špinavá práce. My vám pak zapůjčíme zástěry, abyste se neumazali, respirátory, bohužel nezbytné, a ochrané brýle.

Kdy: 23. března 2024 15:00-18:00
Cena: 2500
Veškerý materiál je v ceně kurzu.
Minimum účastníků pro zahájení kurzu: 2
Rezervace bude platná po zaplacení kurzu. Při zrušení rezervace méně než 5 dní před konáním kurzu, si účtujeme storno poplatek 50 % částky kurzu.

Lektor: Radka Junová
Workshopy pořádám již několik let, začalo to když mě požádaly studentky šperku z univerzity v Brightonu, kde moje značka Jewellery by Juna původně vznikla, abych jim vytvořila prostor pro povinou praxi. Zjistila jsem, že mě to nejen baví, ale často i inspiruje a mnohé moje studentky se vrací již několik let, aby se naučily nové triky.

https://www.jewellerybyjuna.cz
https://www.instagram.com/jewellerybyjunacz/

bottom of page