top of page

Mini kurz interiérového designu

cena kurzu

8500 Kč

Uspořádejte svůj domov podle vašich představ – naučte se interiérový design s našim kurzem. Intenzivní dvou – víkendový kurz je určený všem zájemcům o interiérový design. Je vhodný jak pro ty, kdo se v této oblasti již orientují, tak pro začátečníky. Nebo pro každého, kdo si chce jen vylepšit svoje vlastní bydlení.
V prakticky vedených hodinách si zábavnou formou vyzkoušíte vytvořit reálný projekt, dozvíte se spoustu důležitých informací, které Vám pomohou se v oblasti interiérového designu zorientovat. Ve skupinové práci si vyzkoušíte pozici klienta i designéra.
Na kurzu bude přítomno maximálně 10 studentů.
Kurz není akreditován.

PROGRAM kurzu:
· teorie: design interiéru, materiály, barvy, prostor, vliv prostředí, ve kterém žijeme, naši předci a design, ergonomie, jak bydlíme a proč, kdo je vlastně designér interiéru, jak poznat dobrý nebo špatný interiér
· možnost vyzkoušet si pozici klienta i designéra
· vypracování reálného projektu
· samostatná i skupinová práce
· hodnocení vypracovaných projektů
· ukázka reálných projektů

Lektorka:
Celým kurzem Vás provede profesionální designérka BcA. Petra Říhová. Její bohaté zkušenosti v oblasti interiérového designu vycházejí jednak ze studia designu v Itálii a v Německu a také z vlastní mnohaleté praxe. Její projekty můžete vidět zde: www.piudesign.cz

Kdy: so, ne 13. - 14. ledna a 20. - 21. ledna 2024
10.00-13.00 14.00-18.00 (sobota), 14-16 (neděle)
(24 hodin výuky)

Cena: 8.500 Kč​
Rezervace bude platná po zaplacení kurzu. Při zrušení rezervace méně než 5 dní před konáním kurzu, si účtujeme storno poplatek 50 % částky kurzu.
Min. počet účastníků k zahájení kurzu: 6

bottom of page